نقش ملحفه در مصارف پزشکی

گزینه بالا بردن سر و پاها هنگام خواب، نقاط فشار را کاهش می دهد، درد را کاهش می دهد و فواید زیادی برای سلامتی ارائه می دهد. سرویس روتختی دونفره می تواند براساس کاربرد ان در فصول سال، گرمتر و ضخیم و یا خنکتر و سبک باشد.

تخت های قابل تنظیم به ویژه برای افرادی که دارای ناتوانی های جسمی خاص یا شرایط پزشکی هستند مفید است، به همین دلیل است که در بیمارستان ها استفاده می شود. با توجه به مزایای متعدد، تخت های قابل تنظیم اکنون در خانواده های آمریکایی رایج است.

هنگامی که می خواهید روی تخت خود بنشینید و مطالعه کنید، تخت قابل تنظیم شما می تواند به حالت دراز کشیده تبدیل شود تا بتوانید راحت بخوانید.

برای خرید لحاف تشک عروس باید به یک سری نکات توجه کرد مانند سایز تخت، رنگ و طرح آن، جنس پارچه روتختی، کیفیت پارچه، نوع سرویس آن و شستشوی پارچه برای انتخاب پارچه عروس باید توجه شود که برای چه تعداد بالشت و چه سایزی از تخت پارچه نیاز است.

لازم نیست نگران قرار دادن یک بالش در پشت خود برای حمایت باشید. تخت قابل تنظیم می تواند به زاویه دلخواه شما متمایل شود تا هنگام نشستن روی تخت از سر شما حمایت کند

بالا بردن سر و پاها ممکن است حمایت کمر را تقویت کرده و کمردرد را کاهش دهد. عامل مهم در قیمت پارچه ملحفه، کارخانه‌‌ی تولید کننده پارچه است. قیمت پارچه‌هایی که در کارخانه‌های داخل کشور تولید می‌شوند با قیمت پارچه‌های وارداتی از سایر کشورها متفاوت است.

می توانید با کج کردن تخت به زاویه دلخواه، تکیه گاه پشت را تنظیم کنید. حمایت مناسب از ستون فقرات، نقاط فشار را تسکین می دهد، درد و درد را کاهش می دهد.

هنگامی که به پشت دراز می کشید، غذای هضم نشده اسید معده ایجاد می کند که به سمت مری حرکت می کند و باعث سوزش سر دل می شود. کمی بالا نگه داشتن سر از برگشت اسید معده به مری جلوگیری می کند.

خوابیدن روی تخت قابل تنظیم در موقعیت جاذبه صفر با سر و پاها کمی بالا رفته جریان خون را به قلب افزایش می دهد. قلب، به نوبه خود، خون بیشتری را به دست‌ها، پاها و سایر اعضای بدن پمپاژ می‌کند و گردش خون را بهبود می‌بخشد.

گردش خون بهبود یافته به کاهش تنش، ناراحتی عضلانی و حتی درد آرتریت کمک می کند. برای داشتن خوابی راحت، داشتن ملحفه روتختی مناسب بسیار تاثیر گذار است.

بالا بردن یک سر تشک به عنوان تکیه گاه هنگام داخل و خارج شدن از تخت است. این ویژگی به ویژه برای کسانی که دچار اختلال حرکتی یا درد مفاصل هستند که به سختی می‌توانند از رختخواب بیرون بیایند، مفید است.

اگر شما جزو30 درصد از بزرگسالان از بزرگسالانی که از بی خوابی رنج می برند، یک تخت قابل تنظیم ممکن است به شما کمک کند.

بالا بردن سر و پاها گردش خون را بهبود می بخشد و استرس را کاهش می دهد و به طور بالقوه از بی خوابی جلوگیری می کند.

 • منابع:
  1. How to Keep Sheets on an Adjustable Bed

 • تبلیغات:
  1. درمان بیماری پارکینگسون با خوردن ارده امکان پذیر شد!
  2. قابلمه عروسی که میلیاردی فروخته شد!
  3. تاثیر مصرف آلو خشک در پیشگیری از بیماری ها
  4. 8 مزیت لیمو برای سلامتی